ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Son Goku


Bohaterw pol. Songo, kaszalot. To główny bohater. Maz Chi-Chi, ojciec synów, Son Gohana i Son Gotena. Prawdziwe imię jego brzmi Kakarotto. Na ziemie został wysłany, aby ja podbić. Następnie odnaleziony przez Son Gohana, który uczył go sztuk walki. Kiedyś uderzył się w głowę i kompletnie zapomniał o wszystkim, także o jego misji i pochodzeniu. Został tylko małpi ogonek, który powoduje, iż w świetle księżyca zmienia się on w Ozaru. Ponieważ nie kontrolował tej formy, zdeptał dziadka, nie wiedząc o tym. Pozostała mu tylko smocza kula. Potem spotyka się z Bulmą i wyruszyli na poszukiwanie reszty owych kul. Poznaje wtedy wiele nowych przyjaciół. Wygrał walcząc z takimi osobnikami jak Vegeta, Jinzo Ningen 17, siedmioma Shen-Ronami. Trenował m.in. u Kamesenina. A resztę sami zobaczycie…
ChiChi


BohaterMa spory temperament. To jedyna córka Gyuuamao. Postanowiła wyjść za Son-Goku, zaraz po tym, gdy ten, sprawdzil jej płeć xD.Son Goku nie wiedząc, o co jej chodzi, zgodził się. Na 23. Tenkaichi Budokai przegrała z Son Goku. Wzięli ślub, czego owocem był Son-Gohan. Chi-Chi chciała, aby został on uczonym. Następnie urodziła Son Gotena. W końcu została babcią małej Pan.
Son Gohan, dziadek


Bohaterpol. Son Gokan. Po znalezieniu małego Goku, wychował go i uczył sztuk walki. Sam był wielkim trenerem i wojownikiem. Jego nauczycielem był Kame sennin. Dal swojemu wnukowi magiczny kij Nyoibo. Miał w posiadaniu Smoczą Kulę z czteroma gwiazdkami. Zdeptany na śmierć przez Son Goku, zmienionego w Ozare. Jeszcze dwa razy spotkał się z wnukiem na turnieju Urunai Baby i pod górą Gogyo.
Bulma


BohaterPochodzi z rodziny Briefs\'ów,jest żoną Vegety. Mądra i zdolna. Ma talent do konstruowania naprawiania. Jej robota to np., Brute Ray, Dragon Radar. Łatwo ja zdenerwować. Ma dwóch synów z Vegetą, Trunksa i Brę. Pomaga swojemu mężowi rozwijać się.
Son Gohan


Bohaterpol. Son Gokan. Jest synem Son Goku i ChiChi, oraz mężem pięknej Videl, z którą ma córeczkę Pan. Widzimy go w drugiej serii, jako małego chłopczyka w chińskim ubranku, oraz z ogonkiem. ChiChi marzyła, aby został uczonym. Pierwszy raz jego wielką moc widzimy, gdy zjawia się Raditz. Zaraz po śmierci ojca trenerem jego zostaje Piccolo. Podróżował wraz z Kuririnem i Bulmą aby zebrać Smocze Kule. Pokonał m.in. Garikku Juniora i Seru.
Son Goten


BohaterJest drugim synem Son Goku i ChiChi. Niestety urodził się po śmierci ojca. W młodości bardzo przypominał z wyglądu ojca. Jest utalentowany, ponieważ jako 17 letni chłopak potrafił przemienić się w Super Saiya-jina. Następnie uczył go Son Gohan. Ma także wyuczoną technikę Fusion Dance, wiec potrafi razem z Trunksem stworzyć Gotenksa. Gdy stal się dorosły zaprzestał trenować z …lenistwa xD
Trunks


Bohaterpol. Tronk. Trunks jest synem Vegety i Bulmy. Ma rodzeństwo, brata Bre. Przybył z przyszłości w celu ostrzeżenia m.in. Son Goku przed cyborgami. To on dał Son Goku lekarstwo na chorobę. Łatwo poradził sobie z Freezerem i Colda-Daio. Zabity w walce z Seru. W teraźniejszym czasie urodzony przed aktywacją cyborgów. Został najlepszym przyjacielem Son-Gotena. Nauczył się on trudnej techniki Fusion Dance, dzięki której tworzył Gotenksa wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Son Goku. Postanowił wyruszyć w kosmos, aby znaleźć Smocze Kule. Towarzyszy mu Son Goku i Pan.
Kami Sama


BohaterWszechmogący. Zamieszkuje przestrzeń nad wieżą Karina. Aby dostać się do niego trzeba użyć magicznego kija. Na ziemie przybył, gdy kometa zbliżała się już do Namek. Chciał wyzbyć się z siebie zła i wtedy wyszedł Piccolo Daimao. Gdyby zginął jeden z nich, z drugim stałoby się to samo. Chce nauczyć Goku umiejętności koncentracji, aby mógł pokonać Piccolo w 23 turnieju. To on jest autorem Smoczych Kul i Shen Rona.
Picccolo Daimao


Bohaterpol. Szatan Serduszko. Jest potężny i mega zły. Powstał, gdy Kami Sama chciał wydalić z siebie zło. Jego marzeniem jest zapanować nad światem. Aby mu się to udało wydal na świat Piano, Tamburine, Cymbola i Druma Kule służą mu do odmładzania się. Zanim umarł wypluł jajo z Piccolem.
Piccolo


BohaterNikt inny jak syn Piccola Daimao. Początkowo identycznie zły jak jego ojciec. Aby wygrać z przeciwnikiem w Tenkaichi Budokai, stanął na chwile po stronie Son Goku, potem zabił go jednak. Był także trenerem małego Son Gohana. Gdy połączył się z Kami Samą stał się najsilniejszym wojownikiem na świecie.
ShenRon


Bohaterpol. Czarodziejski Smok. Smok, którego twórcą był Kami Sama. Pokaże się, gdy zostaną zebrane wszystkie ziemskie Smocze Kule, następnie spełnia jedno życzenie. Potem traci moc na rok. Uwaga! Nie może spełnić dwa razy tego samego życzenia xD. Gdy jego twórca umrze on również ginie.
Tenshinhan


Bohaterpol. Tenshin. Najlepszy przyjaciel Chaoza, czuje się za niego w pewien sposób odpowiedzialny. Bardzo wysoki, łysy. Ma dodatkowe oko na czole. Przez dłuższy czas uczeń Gyozy. Bardzo chciał być płatnym morderca, takim jak Tao Pai Pai.reklama


Aktywność zalogowanych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama